fbpx

Spacer krajoznawczy – TU BYŁO ŻYCIE

Data wydarzenia:

19 listopada, 2023

Czas wydarzenia:

12:00 pm

Lokalizacja wydarzenia:

Polska

TU BYŁO ŻYCIE – spacer krajoznawczy po Okrzeszynie i okolicach

Weź udział w wyjątkowych spacerach krajoznawczych z przewodnikiem po urokliwym Okrzeszynie – miejscu, którego historia jest taka, jak lubimy najbardziej – nieoczywista.

Wybierz się z nami w niezapomnianą podróż w czasie; odkryj tajemnice rozwijającego się tu przemysłu, dowiedz się co wspólnego ma z tym miejscem pierwiastek taki jak uran i dlaczego był on tak ważny dla funkcjonowania tego regionu. Wciel się w rolę tkaczy pracujących nieopodal od świtu do nocy. Wyobraź sobie stojące tu domy, pracujące fabryki, ludzi śmiejących się i rozmawiających – w jakim języku?

 

TERMINY

Te niezwykłe wycieczki odbywają się w wybrane niedziele, aby zapewnić wszystkim naszym uczestnikom możliwość zwiedzenia tych pięknych okolic.

 Najbliższy spacer odbędzie się: 19.11.2023.

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Na spacery obowiązują wcześniejsze zapisy. Bilety do nabycia tutaj: zapisy.

 

WYDARZENIE DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na warsztaty osoby dorosłe. Jest możliwości uczestnictwa dzieci, tylko i wyłącznie podczas obecności rodzica lub pisemnie wskazanego dorosłego opiekuna.

 

MIEJSCE

Spotykamy się o ustalonej porze przy przystanku autobusowym w Okrzeszynie. Czekamy na wszystkich uczestników, jednak nie dłużej niż 15 minut i wyruszamy na około 3-godzinny spacer krajoznawczy. Odwiedzać będziemy różne miejsca; czasem udamy się na górski szlak, czasem odwiedzimy zabytkowy kościół.

Plan, planem, ale przewodnik może go zmienić ze względu np. na niesprzyjające warunki atmosferyczne (burze itp.).

 

CO WARTO MIEĆ ZE SOBĄ?

– wygodne obuwie, najlepiej adidasy,
– w zależności od pogody, kurtkę przeciwdeszczową lub okulary przeciwsłoneczne,
– butelkę wody oraz coś do przegryzienia.


I koniecznie zabierz ze sobą dobre samopoczucie. Dostaniesz od nas sporą dawkę wiedzy i masę pozytywnej energii, ale liczymy, że będziesz w stanie ją przyjąć i posłać dalej w świat!

 

Total Seats: 15 (15 Left:)
  • Polska
  • Okrzeszyn

Event Schedule Details

  • 19 listopada, 2023 12:00 pm   -   3:00 pm
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza