fbpx

Jak zaplanować udane wakacje ze znajomymi w COSMO GLAMP?

Opublikowane przez admin w dniu

Lato i jesień to doskonały czas na odprężenie, dobre towarzystwo i niezapomniane przygody. Jeśli planujesz spędzić ten czas razem ze swoimi przyjaciółmi, zaplanuj wakacje tak, aby każdy
moment był pełen radości i wspaniałych wspomnień. W tym artykule podpowiemy Ci, jak zorganizować udany wypad ze znajomymi w COSMO GLAMP i skorzystać z udogodnień, jakie tu zastaniesz, aby spędzić niezapomniany czas.

Wybierz dogodny termin

Najpierw skontaktuj się ze wszystkimi znajomymi, aby ustalić wspólny termin, który pasuje wszystkim. Zwróć uwagę na kalendarze uczestników i upewnij się, że nikt nie będzie miał problemów z urlopem w wybranym czasie. Dzięki naszemu szybkiemu internetowi (Starlink) – możecie też umówić się na workacje, czyli pracę zdalną z dowolnego miejsca w Cosmo Glamp. Im wcześniej ustalicie datę, tym łatwiej będzie Wam wszystko zorganizować.

Rezerwacja
Po ustaleniu terminu dokonaj rezerwacji wybierając odpowiednią zakładkę na tej stronie. Planujecie
zostać 3 czy może 4 noce? Rozważacie wakacje z psem? A może macie w planach nocleg z małym
dzieckiem? Zaznacz wszystko, czego Wam trzeba i dokonaj rezerwacji.

Planuj aktywności
Gdy wasz komfortowy nocleg jest ustalony, a potwierdzenie rezerwacji czeka na mailu, czas zaplanować atrakcje. Fakt, że wybraliście miejsce noclegowe w górach sprawia, że znajdziecie tu wiele ciekawych aktywności na świeżym powietrzu. Zaplanujcie choć jedną wędrówkę po okolicznych górach. Spacery po nietuzinkowych szlakach i podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na pewno sprawią, że poczujecie się odprężeni jak nigdy dotąd. Tylko weźcie wygodne buty w góry!

Relaks nad jeziorem
Po trudach wędrówki doskonałym pomysłem będzie relaks nad jeziorem. COSMO GLAMP położony jest niedaleko pięknego jeziora (odnośnik do atrakcji), co czyni go idealnym miejscem na pływanie i ochłodę w upalne dni. Możecie również spróbować różnych sportów wodnych, takich jak kajakarstwo czy SUP (paddleboarding), aby w pełni wykorzystać urokliwe otoczenie.

Wieczorne ognisko
Wieczorem, gdy słońce powoli zachodzi, a niebo wypełniają gwiazdy, idealnym sposobem na wartościowy czas ze znajomymi jest ognisko lub kociołek. W COSMO GLAMP znajdziecie wydzieloną strefę, w której możecie rozpalić ogień. Upieczecie tu kiełbaski, ugotujecie leczo, podzielicie się strasznymi historiami albo po prostu odpoczniecie.

Miejsce na spontaniczną wycieczkę
Ważne jest, aby w planie zostawić również miejsce na spontaniczne aktywności i elastyczność. Czasem najlepsze wspomnienia rodzą się wtedy, gdy nie wszystko jest dokładnie zaplanowane. Pozwólcie sobie na improwizację, zaskakujące pomysły i wspólne decyzje, które sprawią, że Wasze wakacje będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Wakacje ze znajomymi w COSMO GLAMP to doskonała okazja, aby spędzić czas na łonie natury, ciesząc się jednocześnie wygodą i komfortem jak z 5-gwiazdkowego hotelu. Wyjątkowe namioty glampingowe, starannie zaaranżowana przestrzeń wokół nich oraz moc atrakcji Dolnego Śląska sprawiają, że chce się wracać po więcej.

Kategorie: Cosmo Glamp

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!